OstroVit T.C.M. 1000 300 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 2
Наявність: відсутній
225 грн 330 грн

Спортивна харчова добавка, що містить високоякісний трикреатин малат, який багаторазово збільшує анаболізм, пригнічує катаболічні процеси і надає ергогенний ефект. Трикреатин малат являє собою поєднання трьох молекул креатину з однією молекулою малата (яблучної кислоти). Присутність молекули малата робить речовину більш стабільною у кислому середовищі шлункового соку і в працюючих м'язових клітинах.

У результаті цього м'язові клітини набагато ефективніше всмоктують креатин, крім того сповільнюється розпад креатину в безкорисний креатинін. Трикреатин малат значно краще розчиняється у воді, ніж креатин моногідрат, тому він швидше всмоктується в кров і переноситься до м'язових клітин. Крім того, молекули малата беруть участь у виробленні енергії, що підвищує витривалість організму.

Особливості T.C.M.:

  • стимулює анаболічні процеси, значно сприяючи зростанню м'язової маси
  • збільшує силу і витривалість організму
  • підвищує тонус, сприяє зменшенню жирового прошарку
  • хороша розчинність у воді

Склад:

трикреатин малат, фосфат кальцію, магнію стеарат, колоїдний діоксид кремнію.

Рекомендації щодо застосування:

приймати по 1-2 порції в день. У дні тренувань вживати дві порції в день, відразу після пробудження та після тренування. У дні без тренувань одну порцію після пробудження.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 5 tabs (1 порція)
TRI CREATINE MALATE / ТРИКРЕАТИН МАЛАТ 5000 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 5 tabs
Порцій в упаковці 60
Маса нетто 450 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку