OstroVit TYROSINE 90 tabs

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
217 грн

Кількість

 

Спортивна харчова добавка спеціалізованої дії у таблетках. Ostrovit L-Tyrosine - амінокислота, яка входить до складу білків тканин, в організмі синтезується з фенілаланіну. Харчові джерела L-тирозину: м'ясо, злаки, морепродукти. L-тирозин допомагає атлетам уникнути перетренованості, завдяки його здатності усувати стомлення і збільшувати витривалість. Тирозин покращує ментальну концентрацію і сприяє покращенню техніки виконання вправ, покращує самопочуття і настрій. Під час аеробних тренувань L-тирозин допомагає зберегти м'язову тканину від руйнуючої дії катаболічних процесів.

Таким чином, амінокислота L-тирозин використовується як компонент спортивного харчування, для спалювання жиру, збереження м'язів та швидкого відновлення після тренувань. L-Тирозин знижує апетит і зменшує жирову масу, сприяє виробництву меланіну (пігменту, відповідального за колір шкіри та волосся), а також покращує функції надниркових залоз та гіпофізу. L-тирозин вживається для стимуляції діяльності головного мозку і центральної нервової системи, за рахунок позитивної дії на швидкість синтезу нейронами мозку антидепресантів - допаміну і норадреналіну.


Особливості L-Tyrosine:

  • рекомендується для нормалізації роботи щитовидної залози
  • допомагає атлетам уникнути перетренованості
  • збільшення витривалості
  • зниження нервових перевтом
  • підвищує інтелект
  • концентрація
  • оберігає м'язову тканину від руйнувань

Склад:

інші інгредієнти: наповнювачі (фосфат кальцію, мікрокристалічна целюлоза), речовини, що запобігають злипанню (магнієві солі жирних кислот, кремнію діоксид).

Рекомендації щодо застосування:

використовуйте 1 порцію (1 таблетка) на день за 15 хвилин до їди.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Примітка:

не є лікарським засобом.

Умови зберігання:

зберігати щільно закритим, у сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

вказано на упаковці.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 1 tab (1 порція)
L-TYROSINE / L-ТИРОЗИН 500 mg
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Порція 1 tab
Порцій в упаковці 90
Маса нетто 114 g

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Схожі товари