OstroVit Bottle SPORTMIXER 500 ml

Виробник: Ostrovit
Бонусні бали: 1
Наявність: відсутній
185 грн

Справжні професіонали в спорті знають, наскільки важливі спортивні напої для забезпечення нормального балансу організму людини. Завдяки своєму унікальному складу вони постачають клітини тіла людини як складними вуглеводами, що забезпечують необхідну для роботи м'язів енергію, так і білками, які забезпечують ріст м'язів. Саме для цього вам стануть в пригоді шейкери від фірми Ostrovit. За допомогою даного аксесуару ви з легкістю приготуєте протеїнові, білково-вуглеводні коктейлі та замінники їжі перед тренуванням, під час тренування, або ж, після нього.

Багато спортсменів відносяться до шейкера не просто як до альтернативи блендера, а як до аксесуара, що прикрашає їх повсякденне відвідування тренажерного залу, він зручний, компактний, не вимагає особливого догляду. Дуже зручний і економічний у використанні в умовах тренажерного залу. Мірна шкала допоможе підібрати необхідну кількість інгредієнтів і приготувати коктейль всього за кілька хвилин!

Розроблений з урахуванням інновацій та універсальності, шейкер OstroVit Bottle SportMixer кидає виклик активному і напруженого способу життя. Шейкер OstroVit Bottle SportMixer - це більше ніж просто «пляшка для води».

Скажіть «прощай» протеїновим коктейлям з грудками і «привіт» однорідним м'яким сумішам. Запантентований вінчик BlenderBall, який присутній в шейкерах Blender Bottle забезпечує плавне змішування, на відміну від пластикових сіток і кульок в інших шейкерах.

Міцний пластик Eastman Tritan шейкера SportMixer забезпечує прозорість і довговічність. Універсальна кліпса SportLoop дозволяє легко прикріпити шейкер до вашої спортивній сумці або рюкзака. Завдяки формі SportGrip шейкер відмінно лежить в руці навіть при змішуванні коктейлю або під час пробіжки.

Особливості OstroVit Bottle SportMixer:

  • об'єм 500 мл, мірна шкала
  • кліпса для підвішування - кліпса SportLoop для кріплення шейкера. Переконайтеся самі, наскільки це зручно
  • 100% захист від протікання - закрутіть кришку шейкера, закрийте ковпачок - і ваш шейкер ніколи не протече
  • шейкери і пляшки SportMixer виготовлені тільки з найякісніших матеріалів, які не містять BPA і фталатів
  • відсутність плям і запаху - виготовлений з міцного пластику Eastman Tritan
  • шейкер SportMixer дозволить вам насолоджуватися своїм напоєм без запаху коктейлю, який ви пили на минулому тижні

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку